Смачна вода ОРХіДЕЯ
про воду рус

 

Питна вода - це вода, яка призначена для споживання людьми та іншими істотами.

Хоча багато джерел прісної води придатні для пиття людьми, вони можуть служити поширенню хвороб або викликати довгострокові проблеми із здоров'ям якщо вони не відповідають певним стандартам якості води.

Чистая водаВода, яку ми споживаємо, обов'язково має бути чистою. Хвороби, які передаються через забруднену воду, викликають погіршення здоров'я, інвалідність та загибель величезного числа людей, особливо дітей. Відбувається це переважно в менш розвинених країнах, звичайним для яких є низький рівень особистої та комунальної гігієни.

Вода, яка не шкодить здоров'ю людини, називається питною водою або незабрудненою водою, щоб вода відповідала санітарно-епідеміологічним нормам її очищають або, як часто говорять, "готують" за допомогою установок водопідготовки.

Серед основних показників якості питної води виділяють:

  • органолептичні показники (присмак, запах, колір, каламутність);

  • токсикологічні показники (алюміній, феноли, свинець, миш'як, пестициди);

  • показники, які впливають на органолептичні властивості води (рН, марганець, жорсткість загальна, нафтопродукти, кальцій, залізо нітрати, магній, окислюваність перманганатна, сульфіди);

  • хімічні речовини, що утворюються при обробці води (залишковий хлор, хлороформ, срібло);

  • мікробіологічні показники (термотолерантные колиформы).

Досвід роботи в аналізі якості питної води показав, що до найбільш поширених забрудників води відносяться: залізо, сульфіди, марганець, органічні сполуки, фториди, солі кальцію і магнію, та ін.

Нижче приведений перелік нормативно-технічних документів які регламентують якість питної води в Україні.

---
Якість питної води ОРХiДЕЯ® відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 та ГОСТу 2874-82 за санітарно-хімічними показниками. Питна вода ОРХІДЕЯ рекомендована спеціалістами Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзеева АМН УКРАЇНИ як «доброякісна питна вода». Висновок державної санітарно - епідеміологічної експертизи МОЗ України № 2275 від 12.07.2010р.

 

Питьевая вода

 

Помпи для води від ... грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пам'ятка для покупців

смачною питної води ОРХіДЕЯ

 

 

Відгуки

Ваші відгуки, пропозиції та зауваження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ОРХiДЕЯ® - смачна вода на кожен день! Смачна Питна Вода ОРХіДЕЯ Ми працюємо щодня з 9:00 до 20:00
 
Смачна вода «ОРХіДЕЯ» © 2023 ПИТНА ВОДА www.орхідея.com