вкусная вода ОРХіДЕЯ
рус

23.08.10

Що таке якість води?

вода

Мабуть, усі ми вередливі в їжі - не станемо їсти продукти з простроченим терміном зберігання, неприємним смаком або з духом, а ось напрочуд байдуже відносимося до води, якій щодня випиваємо не менше 2 л.

Про низьку якість води з-під крану нам постійно нагадують запах хлору, що буквально б'є в ніс, муть, злегка жовтуватий колір, кислуватий металевий присмак, накип на дні чайника або на його спіралі, масляниста плівка на поверхні чашки з чаєм і заварювального чайника зміна звичного забарвлення круп, овочів і фруктів при варінні...

Традиційно ідеалом чистоти вважається вода з глибоких артезіанських свердловин. Проте в сучасних умовах це твердження не виглядає безперечним. І хоча підземні води часто використовують для питних цілей, знезараження не буде зайвою операцією. Уявна стерильність підземних вод таїть чималу потенційну небезпеку. У разі навіть незначного забруднення мікроорганізмами артезіанська, джерельна або колодязна вода, не маючи власних "сил самооборони" дуже швидко стає небезпечною для здоров'я людини. Крім того, власники артезіанських свердловин повинні пам'ятати, що в підземній воді міститься велике число мінеральних домішок, адже чим вище тиск (а під землею воно дуже високе) тим вище розчинність речовин у воді.

Можливо, ви не замислювалися про існування такого природного феномену, як осмос, але саме завдяки ньому клітини нашого організму, також як і усі клітини тварин і рослин, отримують воду і корисні речовини. Впродовж багатьох десятиліть людина намагалася зворотний осмос поставити собі на службу. Він шукав спосіб отримати ідеально чисту воду і знайшов його.

Так була створена напівпроникна перегородка -мембрана, через пори якої проходять лише молекули води, але не проникають розчинені в ній речовини.

Метод мембранного розподілу, або зворотний осмос, принципово відрізняється від інших способів очищення води. По-перше тут не використовуються ні хімічні, ні електрохімічні реакції, тобто домішки дійсно видаляються з води, а не набувають іншої форми. По-друге, на відміну від звичного нам фільтрування, де витягувані з води з'єднання залишаються в елементі, що самому, що фільтрує усі домішки сильним потоком води змиваються з мембрани в каналізацію.

І, нарешті, принцип зворотного осмосу дозволяє очищати воду на рівні молекул і іонів. Жоден інший метод не дає такого рівня очищення води!

У воді, отриманій після такого фільтру, немає шкідливих речовин і дуже низький вміст солей. Вона має високі смакові якості і по складу наближається до талої води льодовиків, яку дієтологи всього світу вважають найсприятливішою для здоров'я.

Качество водыНапої, приготовані на основі цієї унікальної за своїми якостями води, здивують вас натуральним смаком і стійким приємним ароматом. Кубики льоду з цієї чистісінької води зроблять неперевершеним будь-який коктейль. Вода, очищена цим методом надає дивовижного смаку улюбленим блюдам, наповнивши їх не запахом хлору, а ароматом овочів і спецій.


Чи корисна вода з низьким вмістом солей?

Одні вважають, що у воді повинна міститися оптимальна кількість мікроелементів. Інші стверджують, що людський організм засвоює тільки речовини органічного походження, тобто з тваринної і рослинної їжі а вода служить лише розчинником і має бути максимально чистою. Якщо припустити, що ми отримуємо з води корисні речовини, то елементарний розрахунок показує, що їх кількість не перевищує 10% від необхідної добової дози.

Випивши склянку соку або мінеральної водилегко відновити "недостачу". А ось впоратися із згубною дією шкідливих речовин, які неодмінно залишаться у воді при менш глибокому методі очищення "мінеральної" води, нашим брунькам дуже важко.

Відомі всьому світу кавказькі довгожителі відрізняються відмінним здоров'ям. І при цьому усе життя п'ють талу воду з льодовиків (з гірських річок), в якій, як відомо, дуже мало мінералів. Спостереження за станом здоров'я космонавтів, моряків підводних човнів що вживали подібну воду, підтверджується укладенням лікарів, що така вода виключно корисна.

М. М.ГУРВИЧ, кандидат медичних наук, по матеріалах журналу "Здоров'я"

важливо про воду

качество

Вкусная питьевая вода на Оболони, доставка бесплатно

море тв

посилання

Опасное обезвоживание детского организма
pitnavoda «ОРХіДЕЯ» © 2010 ПИТЬЕВАЯ ВОДА www.орхідея.com