Смачна вода ОРХіДЕЯ
про воду рус

 

Орхідея - королева рослинного світу

Вишукана і чуттєва, ніжна та ненаситна, вона б могла розповісти про промені уранішнього сонця, що пробиваються крізь гірських крон, про сліпучі діамантові відблиски на блакитній гладіні океану.

Орхідеї - загадкові і прекрасні рослини з незвичайно яскравими кольорами, що утілили в собі таємницю і еротизм самої природи. У наш час ці рослини вдалося виявити на усіх континентах окрім крижаної Антарктиди.

Орхідеї дуже чутливі до складу і якості води. Вода з осіданнями і солями, а також вода, що застоялася, з-під крану не підходять для поливу цих рослин. У орхідей миттєво починають жовтіти і в'янути листя, на них з'являється сольовий наліт, може припинитися цвітіння.

Королеві підходить тільки м'яка чиста вода. У якій, зрізана, стоїть більше будь-яких інших квітів (до 2-3 місяців). Це жадання чистоти, краси і доголіття дала назву чистій та здоровій воді ОРХiДЕЯ®.

ОРХiДЕЯ® - зареєстрована торгова марка в Україні.

капля Здорова, чиста, м'яка питна вода ОРХiДЕЯ® уранці дає Вам відчуття бадьорості на цілий день. А увечері трохи відкриває завісу спокою і комфорту. Життєва сила питної води дасть вам позитивну енергію і радість.

Пити багато води корисно для здоров'я - в цьому сьогодні ніхто не сумнівається. За участю води в нашому організмі виконується безліч важливих функцій. Але варто пам'ятати, що тільки чиста вода корисна для нас.

Постійне споживання чистої води сприятливо впливає на здоров'я організму, допомагає вивести токсини з організму, менше їсти і покращує колір шкіри, а також сприяє послабленню головних болів. Клітини, очищені водою, отримують живлення від натуральних продуктів що зберегли свої біоенергетичні властивості, і йде процес омолоджування.

пейте чистую водуСаме золоте правило в цій справі - прислухатися до своїх відчуттів. Природа мудра, з нею потрібно жити в гармонії, особливо, коли вона є наше власне тіло. Людина, як відомо, більш ніж на 70% складається з води. Без їжі людина може обходитися декілька десятків днів, а без води не протягне і тижня.

Вода входить до складу крові, яка розносить по усьому тілу поживні речовини. Воду п'ють поля і ліса. Без неї не можуть жити ні звіри, ні птахи, ні люди, ні рослини. Від якості води, яку ми п'ємо, залежить наше самопочуття і наше здоров'я. Природно, що будь-яка людина хоче споживати тільки чисту смачну питну воду.

Пийте чисту смачну водуОРХiДЕЯ®і Ви відчуєте на практиці сприятливі зміни з Вашим здоров'ям. Як королева рослинного світу - квітка Орхідея, Ви будете здорові, красиві і заможні.

 

ОРХiДЕЯ® - вода виділяюча Любов

Смачна вода

ОРХiДЕЯ® - смачна вода на кожен день

www.орхідея.com

орхидея

Нехай цього дня весняними променями
Вам посміхнуться люди і квіти,
І нехай завжди йдуть по життю з Вами
Любов, здоров'я, щастя і мрії!

С 8 марта

СМАЧНА питна вода ОРХіДЕЯ

 

 

 

орхидея

 

 

Вкусная вода ОРХiДЕЯ® ПИТНА ВОДА www.орхідея.укр

Вода ОРХiДЕЯ® кожного дня
Ми працюємо щодня з 9:00 до 21:00