Смачна вода ОРХіДЕЯ
важливо про воду рус

Українців вбиває неякісна питна вода

Українці живуть набагато менше, ніж могли б, через низьку якість питної води. Таку заяву зробив в Одесі в ході виїзного засідання міжвідомчої комісії З питань виконання держпрограми «Питна вода України» міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко. За його словами, «Тривалість життя чоловіків становить в середньому не більше 62 років, а то і менше, жінок - трохи більше».

На думку міністра ЖКГ, «забезпеченість країни питною водою є найнижчою в порівнянні з іншими європейськими країнами. Україна подає всього 1 тисячу кубометрів води на одну людину в рік, в той час як Німеччина і Франція - 2 тисячі кубометрів. Росія є лідером в цій області, де на людину припадає 3 тисячі кубометрів води». При цьому Олексій Кучеренко відзначив не тільки низьку якість води, але і підвищення вартості води. Міністр ЖКГ повідомив, що вода з підземних джерел також не відповідає вимогам стандартів, особливо в Полтавській, Львівській, Чернігівській та Черкаській областях. У 260 містах і селах України вода, яка подається по трубопроводах, не придатна для пиття. Найгірша її якість в Донецькій, Запорізькій, Луганській, Одеській і Херсонській областях.

Міністр охорони здоров’я  України Василь Князевич, в свою чергу, зауважив, що середня тривалість життя українців на 20 років нижча, ніж у японців. 60-Зараз річний рубіж не долає майже третина населення країни і, за спостереженнями медиків, вірогідність померти, не доживши до пенсійного віку, для наступних поколінь все більше збільшується. Серед причин смертності - все той же якість питної води.

 

www.medicina.ua

важно про воду

не качественно
Вкусная вода доставка бесплатно посилання Важно о воде Новая точка продажи воды Сталинграда 27
pitnavoda «ОРХіДЕЯ» © 2016 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua