вкусная вода ОРХіДЕЯ
важливо про воду рус

 

Відомості для споживачів.
Нагадуємо, що смачна питна вода ОРХіДЕЯ :

- Знаходитися під постійним контролем якості води Санітарно - Епідеміологічної служби (обов'язковий щомісячний лабораторний контроль).

- Додатково проводиться контроль параметрів якості води в незалежних сертифікованих лабораторіях на відповідність вимогам ДСПІН 2-24-171-10 по санітарно - хімічним і мікробіологічним показникам.

- Співробітниками проводитися щоденний експрес контроль кожної партії води.

- Виробництво води відбувається на ваших очах (100%  гарантія від фальсифікату).

- Постійне знезараження води за допомогою проточної ультра-фиолетовой лампи не дає утворитися бактеріям в накопичувальному баку, зараження бактеріями виключено на 100%.

- Використання зворотного осмосу дозволяє повністю видалити з води, що готується, важкі метали і усі можливі мікроорганізми і бактерії на 100 %.

- Усі бутлі, крани, труби, робочі поверхні і руки персоналу постійно обробляються спеціальним реагентом комплексної дії, зараження бактеріями виключено на 100%.

- Смачна фізіологічно повноцінна вода ОРХіДЕЯ не залишає накипу на чайнику, а значить не залишає осідання важких солей, нерозчинних з'єднань кальцію на стінках Ваших судин.

- Обслуговуючий Вас персонал проходить регулярний медичний контроль, має медичні книжки. Для них організований свій санітарний санвузол і кімната відпочинку. У робочому приміщенні обладнаний додатковий умивальник. Проводяться щоденні прибирання приміщення спеціальним реагентом комплексної дії.

 

Вода орхидея

Теги: питна вода, питьевая вода, доставка воды, вода в офис, доставка питьевой воды, бутилированная вода, питьевая вода офис, заказ воды, доставка воды в офис, бутилированная питьевая вода, доставка воды на дом, заказать воду, питьевая вода дома, дом и офис, поставка воды, помпа для воды, купить воду, кулер, заказ питьевой воды, диспенсер, точка продажи воды

Вкусная вода доставка бесплатно ссылки Важно о воде Новая точка продажи воды Сталинграда 27
pitnavoda «ОРХіДЕЯ» © 2010 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua