вкусная вода ОРХіДЕЯ
важливо про воду рус
 

Питна вода в Україні - одна з гірших за якістю

Питна вода України відноситься до однієї з найнижчих категорій якості - до четвертої. У ній міститься багато фосфатів і синьо-зелених водоростей.

Про це під час прес-конференції сказав заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування, регіональної політики і ЖКГ Ігор Лысов

"Ми досліджували питну воду і визначили, що в ній міститься багато фосфатів, синьо-зелених водоростей. У 2009 році я зробив постанову відносно забруднення води фосфатами. У Верховній Раді його підтримали, але Мінекології почало реагувати тільки минулого року. У нас питна вода належить до четвертої категорії, в інших країнах цей показник набагато кращий", - сказав Лысов, пише УНН.

Крім того, існують проблеми з виробниками - вони реалізують свою продукцію в країнах, де певні речовини в їх складі не є забороненими.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, глава Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко попереджає, що в результаті неефективної водної політики Україна може залишитися не лише без водойм, але і без питної води.

MIGnews.com.ua

Питна вода в Україні - одна з гірших за якістю

Теги: питна вода, питьевая вода, доставка воды, вода в офис, доставка питьевой воды, бутилированная вода, питьевая вода офис, заказ воды, доставка воды в офис, бутилированная питьевая вода, доставка воды на дом, заказать воду, питьевая вода дома, дом и офис, поставка воды, помпа для воды, купить воду, кулер, заказ питьевой воды, диспенсер, точка продажи воды

ссылки
pitnavoda «ОРХіДЕЯ» © 2010 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua