вкусная вода ОРХіДЕЯ
про воду рус

Вода ОРХіДЕЯ з іонами срібла на Анни Ахматової, 32/18

Іони срібла, як і елементи всієї шостої групи таблиці Менделєєва мають бактерицидні властивості, й це не секрет, оскільки є достатня кількість досліджень, що підтверджують цей факт. Існує велика кількість наукових публікацій про іонне і колоїдне срібло, дослідження на цю тему тривають з 60-тих років минулого століття.

Іонне срібло ефективне проти бактерій, грибків і вірусів, рекомендована концентрації його у воді на рівні 30-50 мкг/л (0,03 - 0,05 мг/л). Та у такий концентрації корисно пити воду збагачену іонним сріблом регулярно.

Іонне срібло дійсно маютє бактерицидний лікувальний ефект, і до моменту винайдення пеніциліну, розчини срібла використовувалися для промивання ран.
Іони срібла, довго зберігають воду, повністю знезаражують та гарантують її безпечне зберігання.

Срібло – важливий мікроелемент, необхідний нормального функціонування залоз внутрішньої секреції, мозку і печінки.

Срібна вода, допомагає при: запальні захворювання нирок та сечового міхура, зниженні опірності організму до інфекцій, гострих інфекційних та шкірних захворюваннях, хворобах кишечника та інщих. Срібло ефективне при лікуванні шкірних захворювань.

Збагачена іонами срібла вода ОРХіДЕЯ відпускається в допустимих для пиття нормах: 0,03 – 0,05 мг/л, щоб продовжити природний термін зберігання, не порушуючи корисні властивості.

 

Час роботи з 9:00 – 20:00

 

Контроль якості забезпечений мембранною технологією та постійною обробкою води ультрафіолетом на місці реалізації.

 

м. Київ, вул. Анни Ахматової 32/18. Ваші відгуки, пропозиції та зауваження просимо надсилати на:

E-mail: re-call@pitnavoda.com.ua

 

 
 

 

 

Бутли ОРХІДЕЯ 5,6,10 и 20 л.

 

---


Якість питної води ОРХiДЕЯ® відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10, ГОСТу 2874-82 та іншим за санітарно-хімічними показниками. Питна вода ОРХІДЕЯ рекомендована спеціалістами Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзеева АМН УКРАЇНИ як «доброякісна питна вода». Висновоки державної санітарно - епідеміологічної експертизи МОЗ України № 5267 від 31.05.2012

Відомості для споживачів

  • Вода ОРХІДЕЯ - ідеальний для людини баланс мінералів і мікроелементів.
  • Щоденний контроль всіх етапів підготовки питної води.
  • Тара і пакувальні матеріали піддаються обов'язковій обробці.
  • Якість питної води ОРХіДЕЯ відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 по санітарно - хімічними та бактеріологічними показниками, і рекомендована фахівцями Інституту гігієни та медичної Екології ім. Марзєєва як "доброякісна питна вода".
  • Питну воду ОРХіДЕЯ рекомендується пити в сирому вигляді, тим самим сприяючи оздоровленню Вашого організму.
  • Смачна вода ОРХіДЕЯ виснажує Любов поліпшить ваше самопочуття і корисна для Вашого здоров'я.

СМАЧНА питна вода ОРХіДЕЯ на Ахматової,32/18

 

 

 

Теги: питна вода, питна вода на татарці, бутильована вода, питна вода, постачання води, помпа для води, купити воду, кулер, замовлення питної води, точка продажу води на Анни Ахматової

 
pitnavoda ОРХiДЕЯ® 2023 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua