вкусная вода ОРХіДЕЯ
важливо про воду рус

 

Вода ОРХіДЕЯ збагачена мінералами:

Вода ОРХіДЕЯ збагачена містить мінеральні сполуки, необхідні для людського організму, такими як: кальцій, магній, натрій, калій в кількостях, порівнянних з мінеральними водами, які знаходяться в торгових магазинах.

Кальцій - головний компонент кісток і зубів. Позитивно впливає на зміну матерії, необхідний для нормальної роботи серця і правильного функціонування нервової та м'язової системи.
Магній - бере участь у понад 300 біохімічних процесах і тому суттєво впливає на імунологічну і м'язово-нервову систему. Запобігає склероз і атеросклероз кров'яних судин, утворення каменя в нирках, появу ракових захворювань.
Натрій - мінерал, який регулює обводнення організму і підтримує рівновагу кислотності, є ідеальним регулятором крові.

Мінералізатори запроектовані за участю Військової Медичної Академії і містять суміші мінеральних гранул. Компоненти, що використовуються для мінералізації, гарантують отримання води оптимальної якості для людського організму, як у кількості, так і пропорції мінеральних компонентів.

Розрахункова кількість мінералів в Воді ОРХіДЕЯ збагачена:

Ca — 34мг/л
Na — 22 мг/л
Mg — 12 мг/л
CO4 — 10 мг/л
K — 8.5 мг/л
Cl — 0.8 мг/л
SO4 — 0.3 мг/л
F — 0.06 мг/л

Вживання збагаченої мінералами води повністю задовольняє потреби людського організму в мінеральних речовинах, засвоюваних травною системою з прийнятих рідин, і є найкращим способом поліпшення щоденної дієти.

Вода ОРХіДЕЯ збагачена мінералами

Нова Вода ОРХіДЕЯ
збагачена мінералами на Зої Гайдай, 5
Вода обогащенная минералами на Зои Гайдай, 5

 

Теги: питна вода, питьевая вода, доставка воды, вода в офис, доставка питьевой воды, бутилированная вода, питьевая вода офис, заказ воды, доставка воды в офис, бутилированная питьевая вода, доставка воды на дом, заказать воду, питьевая вода дома, дом и офис, поставка воды, помпа для воды, купить воду, кулер, заказ питьевой воды, диспенсер, точка продажи воды

м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 27; Північна 2Г; Бальзака 83/2; Ніколаєва, 7; Харківське шосе, 172; вул. Маршала Малиновського; 2-Б, Зої Гайдай, 5 посилання
pitnavoda ОРХiДЕЯ® 2014 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua