вкусная вода ОРХіДЕЯ
важливо про воду рус

 

90 % захворювань обумовлено вживанням забрудненої води

Як писав в XIX столітті великий французький мікробіолог Луї Пастер - «Людина випиває 90 % своїх хвороб» . З тих пір пройшло більше двох століть , і не дивлячись на те що медицина зробила крок вперед , але і сьогодні питна вода може становити серйозну загрозу для людей.
Незадовільна якість питної води за хімічним складом обумовлює розвиток соматичних захворювань. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я ( ВООЗ) , близько 80 % всіх захворювань є наслідком вживання забрудненої питної води.
Первинне хлорування , що застосовується на водопровідних станціях для знезараження води з високим вмістом органічних речовин , призводить до утворення хлорорганічних сполук. На сьогоднішній день відкрито більше 3000 видів хлорорганічних домішок , 600 з яких є найсильнішими канцерогенами і викликають різні онкологічні захворювання.
Невирішеною проблемою залишається вторинне забруднення води в розвідній мережі водопроводів.
Вода , взята під крана , неодмінно потребує якісної очищенню. Її бажано доочищати різноманітними фільтрами , а при можливості купувати питну воду в пляшках. Однак переважна більшість використовуваних сьогодні побутових фільтрів розраховані на утримання двох -трьох небажаних компонентів , а вугільні самі накопичують хвороботворні бактерії.
Джерельні води , які широко рекламуються за приємний смак і інші органолептичні властивості , зазвичай володіють високим ступенем жорсткості і зайвим вмістом селену , нітратів , кадмію. Вода з артезіанських свердловин нерідко насичена шкідливими неорганічними елементами , солями важких металів , рудничними та промисловими скидами , сільськогосподарськими відходами , концентрація яких тим більше , чим глибше свердловина. Крім того , в ній , як правило , містяться в надлишку літій , бор , стронцій , алюміній , фтор і барій . Вивести їх фільтром , тим більше в домашніх умовах , непросто , а часом неможливо.
Дощова вода , як і витягнута з повітря може містити кислотні підстави і надлишок дейтерію . Мінеральні води розраховані на лікування певних захворювань. Зміст мінеральних солей в них в 3-5 разів перевищує допустиму для здорової людини концентрацію.
Нові технології ультрафіолетового опромінення питної води на її мікробну частина замість хлорування вже є. Але вони , також як установка в квартирах і в офісах , поряд з лічильниками , другий крана з проведенням посиленого очищення води для пиття , поки навіть не стоять на порядку денному вітчизняного житлово -комунального комплексу . На це, як зазвичай , немає грошей. Ще б ! Адже вони йдуть на лікування , раніше старіння і похоронне забезпечення прискореної смертності нашого багатостраждального населення.
В. І. Вернадський пророчо передбачив ще до початку колективізації та індустріалізації в СРСР: «Ми знаходимося ще в перехідному періоді. Однак ми не можемо залишити без уваги насувається , міняє історію і склад природних вод силу. Висунулися проблеми кількісного обліку - у всьому розмаїтті - зміни природних вод людською культурою , доводиться відновлювати характер тих вод , які існували сто тисяч років тому і в колишні геологічні періоди . Ці проблеми ледь порушені , але вони можуть бути охоплені науковою думкою , і необхідно прагнути до їх розв'язання , не упускаючи їх з уваги при вивченні історії природних вод » [ Вернадський , 2003 , 88 ] .
Використано матеріали :
Андрєєв І.Л. « Прісна вода як глобальна соціальна проблема» , Журнал «Питання Філософії »

 

Djlf jgfcyf

Теги: питна вода, питьевая вода, доставка воды, вода в офис, доставка питьевой воды, бутилированная вода, питьевая вода офис, заказ воды, доставка воды в офис, бутилированная питьевая вода, доставка воды на дом, заказать воду, питьевая вода дома, дом и офис, поставка воды, помпа для воды, купить воду, кулер, заказ питьевой воды, диспенсер, точка продажи воды

Вкусная вода доставка бесплатно ссылки Важно о воде Новая точка продажи воды Сталинграда 27
pitnavoda «ОРХіДЕЯ» © 2010 ПИТНА ВОДА www.pitnavoda.com.ua